Praca Specjalista Ds. Umów

Warszawa
Dodano: dzisiaj
Średnie wynagrodzenie: 3900 - 5900 zł / miesiąc

Opis ogłoszenia

Twoje przyszłe zadania:
  • opracowywanie dokumentów handlowych (zapytania ofertowe, zamówienia, umowy),
  • prowadzenie negocjacji i korespondencji z dostawcami/podwykonawcami,
  • współpraca z innymi działami i nadzór nad wewnętrznym obiegiem dokumentów i informacji.
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne lub prawnicze),
  • minimum dwuletniego letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (minimum na poziomie B2),
  • rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,
  • wysokiej orientacji biznesowej,
  • samodzielności i kreatywności.
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opieka medyczna w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na
    życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.