Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

ikona Dodano: 13.06.2022
ikona 5500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Langego 3, 02-685 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie m. in.: nadzór nad stanem technicznym budynków; sporządzanie planów remontów, koordynacja realizacji i rozliczanie; organizacja i udział w komisjach technicznych; sporządzanie dokumentacji przetargowych, udział w komisjach, nadzór nad przeprowadzanymi remontami i ich rozliczanie; współdziałanie z innymi komórkami Administracji (Administratorzy, Księgowość i innymi) współpraca z Radą Osiedla, Komisją Techniczną oraz Komitetami Domowymi.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali technicy budownictwa (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Budowlane

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe - technicze budowlane, 2 lata doświadczenia zawodowego; umiejętność kosztorysowania, znajomość obsługi programów do projektowania; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: nadzór nad stanem technicznym budynków; sporządzanie planów remontów, koordynacja realizacji i rozliczanie; organizacja i udział w komisjach technicznych; sporządzanie dokumentacji przetargowych, udział w komisjach, nadzór nad przeprowadzanymi remontami i ich rozliczanie; współdziałanie z innymi komórkami Administracji (Administratorzy, Księgowość i innymi) współpraca z Radą Osiedla, Komisją Techniczną oraz Komitetami Domowymi. [Kontakt: Aplikuj; tel.: 504 048 364 lub osobiście]

Pracodawca

Nazwa: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

Adres: Langego 3, 02-685 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
ikonaWarszawa
Spółdzielnia Mieszkaniowa Mokotów