Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Warszawa
Dodano: 30.08.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 5900 - 8900 zł / miesiąc

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
Poszukujemy Specjalistów ds. Sprzedaży

Twój zakres obowiązków:
• Spotkania w terenie z umówionymi Klientami
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa min. 2000zł netto + wysokie prowizje)
• Narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy)
• Elastyczny czas pracy
• Gruntowne szkolenie wstępne oraz regularne szkolenia produktowe i sprzedażowe – nie musisz mieć doświadczenia ! Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw
• Wsparcie i opieka Managera
Oczekujemy:
• Zaangażowania i chęci do pracy
• Zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych
• Wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży energetycznej lub innej

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesłanie CV na adres : Aplikuj