Praca SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

Lublin
Dodano: 18.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ALEJA WARSZAWSKA 43A, 20-803 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: praca z klientem, przygotowywanie oraz wdrażanie działań w social mediach;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.10.2021

Data zakończenia: 31.08.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Specjalista marketingu społecznego

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane: j. angielski komunikatywny- w piśmie, doświadczenie w prowadzeniu facebooka, instagramu, firmowego fanpaga, podstawowa wiedza o Linkedin i YouTube, doświadczenie w Facebook Ads, creator studio; znajomośc programów Brand24, SoTrender, Pixel Facebook, Google Analytics;

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA JBJ

Adres: ALEJA WARSZAWSKA 43A, 20-803 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV