Praca Specjalista ds. prywatności z j. francuskim

Dodano: 03.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Specjalista ds. prywatności z j. francuskim

Miejsce pracy: Kraków
PRIVACY SPECIALIST Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM (Data rozpoczęcia: od zaraz)
Specjalista ds. prywatności jest odpowiedzialny za wspieranie polityki prywatności dla produktów naszego klienta poprzez przeglądanie i przetwarzanie wniosków o ochronę prywatności. Specjalista ds. prywatności będzie postępował zgodnie z jasnymi wytycznymi, które pozwalają mu/jej na podejmowanie decyzji.

Obowiązki:

– Przeglądanie i przetwarzanie przychodzących wniosków o ochronę prywatności za pośrednictwem narzędzi online w języku rynkowym i dla różnych innych rynków, w zależności od potrzeb, przy użyciu narzędzi tłumaczeniowych
– Ocenianie ważności każdego wniosku zgodnie z polityką naszego klienta
– Stałe dokształcanie się w zakresie zmian w politykach i protokołach
– ścisła współpraca ze specjalistami ds. polityki naszych klientów w celu rozwiązywania złożonych spraw dotyczących prywatności i
i zapytaniami regulacyjnymi z wykorzystaniem ram odpowiedzi klienta
– Utrzymywanie wysokiego poziomu jakości w każdej rozpatrywanej sprawie
– Osiąganie tygodniowych wyników wydajności w ramach codziennej pracy
– Efektywna współpraca z członkami zespołu w zakresie różnych projektów w celu poprawy wydajności firmy
– Rozwijanie umiejętności w wielu różnych obszarach, w tym w zakresie danych, narzędzi i oceny jakości

Wymagania:

Język angielski B2
Język francuski na poziomie C1/C2 lub poziom rodzimy
Tytuł licencjata lub magistra lub równoważny
Ponad 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z operacjami online, ochroną prywatności lub wsparciem prawnym
Wysoka dbałość o szczegóły
Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie
Ciekawość i zdolność do adaptacji
Doskonałe umiejętności oceny sytuacji
Zdolność do pracy w wymagającym środowisku
Średniozaawansowane umiejętności informatyczne z umiejętnością szybkiego uczenia się nowych narzędzi
Ważne pozwolenie na pracę lub dokument tożsamości UE

Firma oferuje:

Kontrakt stały/czasowy (1 rok)
Międzynarodowe środowisko pracy
Szkolenie wprowadzające do firmy
Wspaniałą atmosferę w firmie
Jasny schemat kariery
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Kwartalna premia