Praca Specjalista ds. obsługi klienta-język fiński

Dodano: 26.11.2020
Umowa zlecenie
Pełny etat

Opis oferty pracy:

Aktualnie poszukujemy Kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka fińskiego na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (język fiński)
Miejsce pracy: Warszawa - home office

Zadania:
• Obsługa klienta w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;
• Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
• Promowanie i sprzedaż produktów;
• Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka fińskiego;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży;
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
Oferujemy:
• Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy;
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o pilne przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Specjalista ds. obsługi klienta-język fiński
Warszawa
HR Systems Sp. z o.o.