Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

ikona Wrocław
ikona Dodano: 20.06.2022
ikona 3600 - 4200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie ewidencji księgowej, - rozliczanie zaliczek oraz delegacji, - rozliczanie sprzedaży detalicznej, - sporządzanie przelewów, - obsługa kasy, - dekretacja i księgowanie dokumentów, - udział w rozliczeniach projektów i dotacji, - rozliczanie rozrachunków i uzgadnianie sald. Praca w godz.: 8:00-16:00 (do ustalenia). Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - WYŁĄCZNIE MAILOWY: Aplikuj z dopiskiem "Specjalista ds. księgowości".

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 200 PLN

Opis wynagrodzenia: (do ustalenia) + premia regulaminowa + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: średnie ekonomiczne lub wyższe, staż pracy: 3 lata na podobnym stanowisku, mile wiedziana praca w instytucji kultury, znajomość podstaw księgowości

Pracodawca

Nazwa: Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Adres: Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI
ikonaWrocław
Muzeum Narodowe we Wrocławiu