Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: 22.06.2022
ikona 3700 - 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Starzyńskiego 6-7, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: regularna obsługa dotychczasowych klientów systematyczne nawiązywanie relacji z nowymi kontrahentami sporządzanie ofert i nadzorowanie realizacji zamówień negocjowanie i przygotowywanie umów przygotowywanie materiałów promocyjnych i reprezentowanie firmy dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy, analiza sprzedaży i marży na produktach. Praca na okres próbny : okres próbny 3 miesiące

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 do 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, współpraca w zespole

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: widełki płacowe od 3700 do 4500 brutto Specjalista ds. handlowych odpowiada za przygotowanie planu promocji produktów firmy. Jego starania powinny przekładać się na zwiększenie zysków sprzedażowych.

Pracodawca

Nazwa: "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W SŁUPSKU

Adres: Starzyńskiego 6-7, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
ikonaSłupsk
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku