Praca Specjalista ds. Automatyzacji Procesów Biznesowych

Łódź
Dodano: 13.10.2021
Średnie wynagrodzenie: 5400 - 8200 zł / miesiąc
SZCZEGÓŁY

zatrudnimy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Automatyzacji Procesów Biznesowych

To nie jest zwykłe ogłoszenie,
bo to nie jest zwykła praca!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją Centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w Centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

ZADANIA

  • Projektowanie, testowanie oraz wdrażanie procesów w narzędziach Workflow;
  • Współpraca z działami biznesowymi i zbieranie założeń;
  • Tworzenie dokumentacji;
  • Świadczenie wsparcia technicznego.

OCZEKIWANIA

  • Min. Rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność prowadzenia analizy biznesowej;
  • Umiejętności programistyczne (podstawowe zasady programowania);
  • Znajomość platformy Amodit mile widziana;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność (umiejętność porozumiewania się z klientem wewnętrznym);
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków;
  • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny.