Praca SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH

Dodano: 11.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: MIĘDZYWAŁOWA 8A, 55-003 Jeszkowice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Kontakt z pracownikami; zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura; odpowiedzialność za sprawny obieg dokumentów i informacji w firmie; załatwianie formalności związanych z zatrudnianiem cudzoziemców. Praca w godzinach 8-16 Kontakt z pracodawcą: 501 618 540

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Języki: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: znajomość obsługi Microsoft Excel, prawo jazdy kategoria - B, znajomość obsługi MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia język angielski A1, język rosyjski na poziomi C2 - do obsługi cudzoziemców prawo jazdy kategoria - B znajomość obsługi Microsoft Excel znajomość obsługi MS Office

Pracodawca

Nazwa: Roome spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Adres: MIĘDZYWAŁOWA 8A, 55-003 Jeszkowice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.