Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY/DORADCA KLIENTA

ikona Dodano: 16.06.2022
ikona 23 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: AL. GRUNWALDZKA 211, 80-266 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - promocja i sprzedaż produktów firmy, - realizacja planu sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi przez firmę planami sprzedaży, - badanie potrzeb klientów oraz dostosowanie produktów do oczekiwań klientów, doradztwo w zakresie produktów zgodnych z ofertą firmy, - stosowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta w celu uniknięcia reklamacji, - dbanie o prawidłową ekspozycję towarów, - dbanie o czystość w salonie, a w szczególności o czystość eksponowanych towarów, podłogi, zaplecza, pomieszczeń kuchennych/gospodarczych, - budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 10-20 zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy od sprzedaży powiązane z wynikamy; - umowę zlecenia na okres próbny z możliwością przedłużenia na umowę o pracę.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: budowanie stragedii sprzedaży, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, dobra organizacja pracy, efektywna sprzedaż

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji w kontakcie z klientem. Znajomość branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca

Nazwa: SOFAROOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ALEJA RZECZYPOSPOLITEJ 18/68, 02-972 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY/DORADCA KLIENTA
ikonaGdańsk
SOFAROOM SP. Z O.O