Praca Spawacz TIG

Dodano: 17.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3800 - 5800 zł / miesiąc

Spawacz tig

Miejsce pracy: Olsztyn
STAŁĄ REKRUTACJA - praca minimum na rok!

PRACA w Niemczech !

Poszukuję do pracy na stanowisko:

spawacz TIG 141

Zadania:
- Spawanie zbiorników wielkogabarytowych ze stali nierdzewnej - dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego,
- Spawanie pod rentgen,
- Spawanie w tandemie,
- prace na podstawie rysunków technicznych.

Oferuję:
- pracę na projekcie długofalowym, z gwarantowaną miesięczną liczbą godzin do przepracowania- 240
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (istnieje również możliwość pracy na działalności gospodarczej), A1, EKUZ,
- zatrudnienie przez polskiego pracodawce - nie jesteśmy Agencją Pracy,
- możliwość brania zaliczki,
- premię za polecenie pracownika (nawet 500 zł do zgarnięcia - za osobę!)
- pomagamy w odnowieniu uprawnień spawalniczych.

Oczekuję:
- aktualnego certyfikatu spawalniczego,
- doświadczenia w spawaniu pod rentgen i w tandemie,
- gotowości do wyjazdu w trybie 5/1 - 5 tygodni w Niemczech , 1 tydzień w Polsce,
- gotowość do podjęcia długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV.

Proszę o dodane klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Pro Weld Sp. z.o.o., Sp. K zawartych w CV lub innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

CV bez zawartej powyżej klauzuli- nie będą brane pod uwagę.