Praca SPAWACZ-ŚLUSARZ

Dodano: 16.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lubińska 55/11, 59-330 Ścinawa, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - praca na terenie zakładu w procesie produkcji - samodzielne wykonywanie zleconych prac - czytanie rysunków technicznych - dbanie o powierzony sprzęt i o czystość na stanowisku pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG, Uprawnienia do spawania metodą MIG, czytanie rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagania: - minimum 2 lat doświadczenia na w/ w stanowisku - chęć do pracy, zaangażowanie - umiejętność spawania Mig / Mag - dyspozycyjność

Pracodawca

Nazwa: TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA

Adres: Lubińska 55/11, 59-330 Ścinawa, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.