Praca spawacz/monter do przyuczenia

Dodano: 23.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4500 - 4600 zł / miesiąc

Spawacz/monter do przyuczenia

Miejsce pracy: Zgierz
DLA DUŻEJ MIĘDZYNARODOWEJ FIRMY POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO SPAWACZY ORAZ MONETRÓW.

Firma oferuje możliwość BEZPŁATNEGO wyrobienia uprawień.

ORAZ SZEROKI PAKIET SOCJALNY.

NOWOCZESNY SPRZĘT ZE STAŁYM DOPŁYWEM ŚWIEŻEGO POWIETRZA ORAZ KOMFORTOWE WARUNKI PRACY
Spawanie METODĄ 131/135 W POZYCJI NIEWYMUSZONEJ BOCZNEJ
Dofinansowanie do wakacji
Dofinansowanie do dojazdów
Dofinansowanie do obiadów
Prywatna opieka medyczna
Bony świąteczne
System 2 zmianowy
Zakres obowiązków

Spawanie konstrukcji stalowych wykonanych ze stali węglowych, metodami MIG/MAG,
kontrola jakości wykonanych połączeń spawanych, w oparciu o dokumentację konstrukcyjną,
obsługa urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego.
Wymagania

doświadczenie w pracy spawacza
mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,
samodzielność,
wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.
Zapraszamy do aplikowania !

E-mail: Aplikuj