Praca SPAWACZ MAG

Żarska Wieś
Dodano: 15.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5200 - 13000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 59-900 Żarska Wieś, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną; spawanie metodą MAG części samochodów; kontrola spawu; praca z rysunkiem technicznym; umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich; delegacja do Niemiec w celu szkolenia; zakwaterowanie po stronie pracodawcy;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 13 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Data zakończenia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Spawacz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: spawacz

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: uprawnienia spawacza MAG 135/136

Pracodawca

Nazwa: HT TRUCKS & PARTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: JAGIELLOŃSKA 1, 42-216 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

SPAWACZ MAG
Żarska Wieś
HT TRUCKS & PARTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ