Praca SPAWACZ - 135 MAG

Opole
Dodano: 28.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 - 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tadeusza Rejtana 7, 45-332 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: wykonywanie prac spawalniczych metodą 135 MAG, spawanie blach, spawanie małych i średnich elementów w produkcji, szlifowanie spoin.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto, premia miesięczna i kwartalna

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe typ: mechanik, ślusarz, wykształcenie średnie typ: techniczne w zawodzie mechanik, ślusarz. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Uprawnienia: ważne uprawnienia metoda 135 MAG, posiadanie aktualnego certyfikatu spawacza (metoda 135MAG) doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza, znajomość czytania rysunku technicznego, sumienność, umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

Nazwa: PKP INTERCITY REMTRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 26-300 Libiszów 104, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak wymagań