Praca SPAWACZ

Dodano: 28.07.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Oleśnicka 7a, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: spawanie metodą MIG-MAG konstrukcji metalowych na podstawie rysunku technicznego, spawanie konstrukcji podłogi, ramy, podwozia, burt, profili, słupków , ścian, etc.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 07:00-15:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.08.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Spawacz (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: doświadczenie (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych

Pracodawca

Nazwa: ELBO SP. ZO.O.

Adres: Oleśnicka 7a, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.