Praca Spawacz

Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
34 zł / godzinę

Spawacz

Miejsce pracy: Kluczbork
FAMUR FAMAK S.A. poszukuje do pracy do zakładu w Kluczborku osoby na stanowisko: spawacz .

CV można przesłać poprzez portal lub dostarczyć osobiście do działu kadr: FAMUR FAMAK S.A., ul. Fabryczna 5, Kluczbork od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00

spawacz –metodą MIG MAG

- wymagania: znajomość metod spawania MAG (metoda 135, 136, 138), wiedza w zakresie spawania stali konstrukcyjnej S355, umiejętność żłobienia elektropowietrznego, doświadczenie w wykonywaniu złącz spawanych pod badania MT i UT, znajomość rys. technicznego , doświadczenie w wykonywaniu spoin pachwinowych i czołowych na blachach o grubości 8-30 mm we wszystkich pozycjach.

- zadania: Spawanie konstrukcji stalowych wg. dokumentacji i poleceń przełożonego,

- warunki pracy: praca na 3 zmiany, praca na wysokości

- oferujemy: stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie (do 34 zł brutto / godz plus premia) oraz pakiet świadczeń socjalnych, możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów, możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Panią danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ" (opcjonalnie).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres Aplikuj Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku, ul. Fabryczna 5, REGON: 531 - pokaż numer telefonu - 531102726 , NIP: 751 - pokaż numer telefonu - 751000211 9, KRS: 7654 7.
2. Famur Famak S.A. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: Aplikuj oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres Aplikuj Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
8. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Spawacz
Kluczbork
Famur Famak S.A.