Praca SORTOWACZ.MAGAZYNIER. 6-14. OD ZARAZ.

Dodano: 30.09.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 2900 - 4300 zł / miesiąc

Sortowacz.magazynier. 6-14. od zaraz.

Miejsce pracy: Błonie
Jednym z naszych klientów jest rodzinna marka o silnych, wieloletnich korzeniach z zachodniej części Europy. Firma jest największym, globalnym przedsiębiorstwem w branży recyklingu, usług komunalnych oraz wodnych. Działa na terenie 33 krajów całego świata.
W naszym kraju przedsiębiorstwo działa już od 28 lat na terenie 47 miast przy czym jest niekwestionowanym liderem w swoim fachu.
Ze względu na ciągle rozwijającą się działalność firmy naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Sortowacz / magazynier w miejscowości Błonie.

Czym będziesz się zajmował?

-Segregacja i sortowanie elektroodpadów
-Demontaż elektroodpadów
-Rozładunek i załadunek odpadów
-Podstawowe prace magazynowe
-Porządkowanie miejsca pracy


Czego od Ciebie oczekujemy?

-Chęci i motywacji do podjęcia pracy na pełen etat
-Uczciwości i skrupulatności
-Zaangażowanie w powierzoną pracę
-Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
-Mile widziani również studenci
-NIE JEST TO WARUNEK KONIECZNY: Uprawnienia UDT będą Twoim dodatkowym atutem, co pozwoli na szybką a nawet natychmiastową zmianę warunków zatrudnienia


Co możemy Ci zaoferować?

-Stabilne zatrudnienie - poszukujemy tylko pracowników chętnych do podjęcia dłuższej współpracy
-Wynagrodzenie w wysokości 19 zł/ h brutto
-Pracę na jedną zmianę w godzinach 6 - 14 - bądź dla chętnych możliwość pracy w systemie dwu- lub trzyzmianowym
-Pracę od poniedziałku do piątku, dla osób chętnym możliwość pracy w soboty
-Wynagrodzenie wypłacane regularnie i terminowo
-Wstępne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - abyś poznał firmę, a ona Ciebie
-Wprowadzenie oraz wstępne szkolenie, ustalimy w jakim dziale będziesz czuł się najlepiej

Zainteresowała Cię nasza oferta?

-zadzwoń pod nr 695 - pokaż numer telefonu - 695 902 531

-SMS o treści „BŁONIE” pod nr 695 - pokaż numer telefonu - 695902531

-CV na adres „Aplikuj” z dopiskiem/ w tytule „ BŁONIE – magazynier ”


Pamiętaj o załączeniu poniższej Klauzuli w CV :


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zapoznaj się również z poniższą informacją :

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata; Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania; Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Podobne oferty pracy

Pokaż więcej
SORTOWACZ.MAGAZYNIER. 6-14. OD ZARAZ.
Błonie
Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe