Praca SŁUŻBA INFORMACYJNA - OCHRONA KONFERENCJI

Katowice
Dodano: 24.10.2021
Umowa zlecenie
19 - 20 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca podczas konferencji ONZ IGF. - zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom konferencji, - kierowanie , pomoc uczestnikom w poruszaniu się po obiekcie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 19 do 20 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa, praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6 wg grafiku. Wypłata w około 1 tydzień po zakończeniu wydarzenia.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 06.12.2021

Data zakończenia: 12.12.2021

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - słaby

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niekaralność, osoby pełnoletnie

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Plac Grunwaldzki 8/10, 40-950 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP