Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ŚLUSARZ - SPAWACZ

ikona Dodano: 07.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 17-100 Nałogi 1d, powiat: bielski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Należyte wykonywanie powierzonych obowiązków w zakresie trwałych i należytych konstrukcji stalowych, cięcie i kształtowanie prętów, płaskowników i kształtoników stalowych oraz łączenie ich w przewidziane konstrukcje metodą nitowania lub spawania (elektrycznego lub gazowego), obsługiwanie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas wykonywania prac.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.06.2022

Data zakończenia: 08.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane uprawnienia spawacza metodą MIG, MAG, TIG, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Pracodawca

Nazwa: MULTI-CONSTRUCTION PLUS Sp. z o.o.

Adres: Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

ŚLUSARZ - SPAWACZ
ikonaNałogi
Multi-Construction Plus Sp. z o.o.