Praca ŚLUSARZ - OPERATOR MASZYN - 949

Świdnica
Dodano: 27.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Metalowców 5, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: prace operatorskie w systemie 2 zmianowym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN

Opis wynagrodzenia: od 01.11.2021 do 31.01.2022, od 01.02.2022 do 31.10.2024

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.11.2021

Data zakończenia: 31.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, możliwość dalszego przyuczenia, chęć do pracy i nauki, dobra organizacja pracy, mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego

Pracodawca

Nazwa: "KLINGENBURG INTERNATIONAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Metalowców 5, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv