Praca ŚLUSARZ - MONTER

Dodano: 26.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chopina 94, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - czytanie rysunków zestawieniowych, montażowych i warsztatowych; - posługiwanie się przyrządami pomiarowymi; - samodzielne organizowanie stanowiska roboczego; - obróbka metali i tworzyw sztucznych – szlifowanie elementów; - przygotowanie oraz montaż podzespołów i wyrobów zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno- technologiczną; - czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń; - demontowanie, konserwowanie, naprawianie i modernizowanie różnego rodzaju elementów poprzez wiercenie, gwintowanie, rozwiercanie, szlifowanie, cięcie, piłowanie, nitowanie, gięcie, przycinanie, zgrzewanie, sczepianie itp. - transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie dokonywany będzie właściwy montaż.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane : - uprawnienia na obsługę suwnic sterowanych z poziomu "0", - uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych, - uprawnienia hakowego, - umiejętność zgrzewania tworzyw sztucznych, - gotowość do wyjazdów służbowych.

Pracodawca

Nazwa: Talmex Sp. z o.o.

Adres: Chopina 94, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv