Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dyrekcyjna 6, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: naprawa, kontrola stanu technicznego, regeneracja, konserwacja oraz dbałość o dobry stan techniczny nadzorowanych maszyn i urządzeń wchodzących w skład ciągu produkcyjnego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: złotych do uzgodnienia

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: wymagane doświadczenie zawodowe, zdolność do pracy na wysokościach, znajomość maszyn i urządzeń hutniczych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Inne wymagania: w przypadku braku uprawnień jest możliwość szkoleń specjalistycznych i przyuczenia

Pracodawca

Nazwa: "ALCHEMIA" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Dyrekcyjna 6, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje

ŚLUSARZ - MECHANIK
ikonaChorzów
Międzyzakładowa Organizacja Związkowa w Alchemia S.A.