Dodano: 16.06.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3900 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Turystyczna 52, 42-440 Kiełkowice, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca związana z obróbką metali, montaż półproduktów w wyrób końcowy, spawanie elementów metalowych, utrzymanie ruchu (praca w siedzibie firmy lub poza siedzibą - Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 8 ). Pracodawca dla zainteresowanych zapewnia dojazd do miejsca pracy z Kiełkowic (trasa Kiełkowice przez Ogrodzieniec). Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa. Okres zatrudnienia 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.06.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: preferowane doświadczenie na wskazanym stanowisku

Pracodawca

Nazwa: ANTONI GAŁECKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO -HANDLOWY EXPORT-IMPORT

Adres: Turystyczna 52, 42-440 Kiełkowice, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą osobisty w godz. 08.00-16.00 (świadectwa pracy, uprawnienia przepalacza), po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 501 524 388 lub 602 784 215.