Praca SERWISANT

Dodano: 25.01.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: (również osoby do przyuczenia) -Utrzymanie w sprawności telekomunikacyjnych sieci kablowych, -Usuwanie awarii. -Wykonywanie prac instalacyjnych nowobudowanych instalacji telekomunikacyjnych -Uzbrajanie obiektów infrastruktury telekomunikacyjnych -Wykonywanie instalacji w technologii FTTH -Wykonywanie prac konserwacyjnych na elementach sieci Oferujemy: -stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie, -system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników, -możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii, -profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy, -możliwość przystąpienia do programu dodatkowej opieki medycznej, -możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, -przyjazną atmosferę pracy. Wynagrodzenie od 2800,00 zł brutto + premie + samochód służbowy Kontakt telefoniczny 512-810-831, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: +premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.10.2021

Wymagania konieczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - chęci do pracy

Pracodawca

Nazwa: TELEKOM USŁUGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Trakt Świętego Wojciecha 237d, 80-017 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -