Praca SAMODZIELNY GŁÓWNY KSIĘGOWY

Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piłsudskiego 40/206B, 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych; prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych. Prowadzenie ewidencji księgowej; księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności. Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi; sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń; potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic. Wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych; sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, VAT, podatek od nieruchomości oraz deklaracji ZUS. Bieżące monitorowanie interpretacji i orzecznictwa.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe

Uprawnienia: księgowość wspomagana komputerowo*, certyfikat księgowego*, PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ I ROZLICZENIA FINANSOWE PRZESIĘBIORSTW

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, samodzielne prowadzenie księgowości spółki, 5 letnie doświadczenie zawodowe, obsługa programów księgowych pakietu INSERT.

Pracodawca

Nazwa: TRIOBUD INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Piłsudskiego 40/206B, 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

SAMODZIELNY GŁÓWNY KSIĘGOWY
Nysa
Triobud Investments Sp. z o.o.