Praca SAMODZIELNEGO PRACOWNIKA DS. PLANOWANIA

Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 - 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Węgierska 188, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA SP. Z O.O. POSZUKUJE SAMODZIELNEGO PRACOWNIKA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI Miejsce pracy: Nowy Sącz KLUCZOWE ZADANIA: -Tworzenie planów produkcyjnych z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania zdolności produkcyjnych i dostępnych zasobów -Współpraca w zakresie zarządzania zdolnościami produkcyjnymi oraz konsolidowanie zapotrzebowań w ramach globalnego łańcucha dostaw -Przygotowywanie prognoz zakupu materiałów i monitorowanie ich realizacji -Planowanie i monitorowanie poziomu zapasów surowców i półfabrykatów OCZEKIWANIA: -Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewnym -Doświadczenie w planowaniu z wykorzystaniem systemów ERP będzie dodatkowym atutem -Znajomość i rozumienie procesów produkcyjnych oraz zarządzania łańcuchem dostaw -Rozwinięte zdolności analityczne wraz z umiejętnością stosowania narzędzi statystycznych -Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2 -Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy OFERTA PRACODAWCY: -Możliwość realizacji interesujących zadań w międzynarodowej firmie -Stabilne miejsce pracy z motywacyjnym wynagrodzeniem i możliwościami rozwoju -Wysokie standardy kultury organizacyjnej akcentujące zaangażowanie i innowacyjność - Pracodawca oferuje umowę stałą po pierwszej umowie na czas określony Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV) do dnia 01.12.2021roku drogą e-mailową na adres: Aplikuj Pracodawca zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty Prosimy o umieszczenie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -Doświadczenie w planowaniu z wykorzystaniem systemów ERP będzie dodatkowym atutem -Znajomość i rozumienie procesów produkcyjnych oraz zarządzania łańcuchem dostaw -Rozwinięte zdolności analityczne wraz z umiejętnością stosowania narzędzi statystycznych- -Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

Pracodawca

Nazwa: SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA Sp. zo.o.

Adres: Węgierska 188, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Sądecki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV