Praca SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Katowice
Dodano: 23.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3000 - 5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zacisze 1/13, 40-025 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz ustawami podatkowymi. Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych. Sporządzanie deklaracji VAT; CIT. Sprawozdawczość GUS. Uzgadnianie i monitorowanie sald wybranych kont bilansowych. Ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych oraz RMK. Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych. - Godziny pracy: 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (do uzgodnienia).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3000 do 5000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja pracy, Rzetelność, Biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Odpowiedzialność, Dokładność

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 4

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie ekonomiczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 4 lata na stanowisku księgowego / księgowej lub na podobnym stanowisku w księgowości. Wymagane doświadczenie w kontaktach z Urzędami Skarbowymi, ZUS-em i innymi instytucjami państwowymi. Wymagana znajomość praktycznych zasad księgowości oraz przepisów podatkowych.

Pracodawca

Nazwa: KANCELARIA KSIĘGOWO PODATKOWA EWA SIEWIERSKA

Adres: 40-074 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: Aplikuj