Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Tylko Poznań

OBOWIĄZKI:
• opracowywanie i wdrażanie działań PR
• promocja podopiecznych Fundacji
• pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów ze sponsorami, partnerami oraz donatorami
• współpraca z mediami, władzami lokalnymi, organizacjami
• kreowanie wizerunku Fundacji, reprezentowanie Fundacji
• działania z obszaru Internet PR
• organizowanie event-ów, konferencji prasowych, targów

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, komunikacja społeczna, public relations i pokrewne
• bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z public relations
• wysoka kultura osobista
• znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)

OFERUJEMY:
• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych projektach

OFERUJEMY TAKŻE: praktyki w celu zdobycia doświadczenia i wolontariat

Ideą przedsięwzięcia jest umożliwienie wykorzystania posiadanej wiedzy w celu jej praktycznego wykorzystania. Zdobycie doświadczenia będącego przepustką do przyszłej kariery i osiągnięcia zaplanowanych celów.

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!

W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.

Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o dopisanie w dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”