Praca ROBOTNIK BUDOWLANY

Dodano: 29.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 31-508 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych; rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów; ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych; wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku; sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji Praca w Krakowie i na terenie całej Polski.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 140

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 07.10.2021

Data zakończenia: 30.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: wykonywanie ścian , szpachlowanie, samodzielność, pracownik ogólnobudowlany, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Wymagania pożądne

Języki: gruziński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dyspozycyjność, asertywność, empatia, energiczność, komunikatywność, dokładność, otwartość, rzetelność

Pracodawca

Nazwa: Sui Nid Edgar Hernicki

Adres: Bosacka 11/3, 31-508 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV