Praca REFERENT DS. ZAKUPÓW

Dodano: 24.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3100 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Tworzenie i składanie zamówień u dostawców i monitorowanie ich realizacji, utrzymywanie stanów magazynowych na odpowiednim poziomie, współpraca z innymi działami w zakresie obsługiwanych dostawców i zamówień.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek frekwencyjny

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.11.2021

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. średnie ekonomiczne, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Praca pon.-pt. 8-16 Pracodawca zapewnia: prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie do programu sportowego, umowę na zastępstwo na 1 rok do 1,5 roku

Pracodawca

Nazwa: EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny

REFERENT DS. ZAKUPÓW
Kędzierzyn-Koźle
euroceras sp. z o.o.