Praca REF ŚLUSARZ

Dodano: 17.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2880 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: J. CEBULI 14, 46-080 Chróścice, powiat: opolski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Praca przy obsłudze przecinarki taśmowej do metalu, produkcja elementów konstrukcji metalowych. Pracownik będzie używał półautomatycznej przecinarki taśmowej do metalu do precyzyjnego cięcia elementów składowych konstrukcji stalowych: schodów, balustrad, balkonów. Sporadycznie używać będzie elektronarzędzi. narzędzi mechanicznych, urządzeń ślusarskich i stosować będzie operacje: wiercenia, rozwiercania, odkręcania śrub, cięcia, piłowania, skrobania, docierania, nitowania, gięcia, lutowania, zgrzewania, klejenia, szlifowania. Praca na 1 zmianę 6-14

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 880 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: bez znaczenia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe ( kierunek bez znaczenia) Staż pracy - 1 rok ogólem. Godziny pracy - 06:00-14:00 UWAGA!!!! Zatrudnienie najwcześniej od 6 grudnia 2021 r.

Pracodawca

Nazwa: Univ Schody Polska sp. z o.o.

Adres: Hubala 21, 45-266 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP