Praca RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Dodano: 20.10.2021
Umowa zlecenie
19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mennicza 24, 50-057 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa recepcyjna gości hotelowych, wystawianie faktur VAT, obsługa kasy fiskalnej i terminali, przyjmowanie rezerwacji hotelowych. Zatrudnienie na umowa zlecenie lub umowę o pracę. Praca wg grafiku, dyspozycyjność całodobowa. Kontakt z pracodawcą: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 19,3 PLN

Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia: um.o prac:3080,00PLNbrutto, umowa zlecenie zlecenie:19,30brutto/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: komunikatywność, kultura osobista, DYSPOZYCYJNOŚĆ

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie branżowe, staż pracy dowolny, komunikatywność, kultura osobista, dyspozycyjność, język angielski B1

Pracodawca

Nazwa: WINGS HOTELS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Mennicza 24, 50-057 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.