Dodano: 21.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Powroźnicza 19, 80-828 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości, przeprowadzanie procesu zameldowania oraz wymeldowania gości w sposób profesjonalny i przyjazny, utrzymanie prawidłowego przepływu gotówki, zapewnienie prawidłowych obciążeń oraz wszelkich transakcji dokonywanych przez gości, budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi, odbieranie telefonów z zewnątrz oraz One Touch, przyjmowanie rezerwacji oraz załatwianie wszelkich zapytań ze strony gości. Praca od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie, zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności. Pracodawca oferuje: atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, przeszkolenie dla osób, które nie mają dużego doświadczenia. Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń zewnętrznych, poznanie standardów pracy w prestiżowym pięciogwiazdkowym hotelu, pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole w najlepszym hotelu w Trójmieście, rabaty na wyroby własne, zniżki na usługi hotelowe na całym świecie, pełne zaplecze socjalne, prywatną opiekę medyczną, wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie, wysoki standard obsługi administracyjnej pracowników, nagrody za staż, motywujące systemy szkoleń, pracę w przyjaznej atmosferze.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: bardzo dobry angielski w mowie i piśmie, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, łatwość nawiązywania kontaktów, elastyczność w związku z godzinami pracy (zmiany poranne, popołudniowe i nocne), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość systemu Opera będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca

Nazwa: "REZYDENT" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Marszałkowska 142, 00-061 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV