Praca RATOWNIK NA KRYTEJ PŁYWALNI

Słupia pod Kępnem
Dodano: 16.11.2021
Umowa zlecenie
25 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Katowicka 8, 63-648 Słupia pod Kępnem, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie funkcji ratownika na krytej pływalni. Potrzebne : kopie dokumentów potwierdzające uprawnienia ratownika na krytej pływalni, kopie dokumentu potwierdzającego ukończenia kursu w zakresie kwalfikowanej pierwszej pomocy i uzyskanie tytułu ratownika.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN

Opis wynagrodzenia: 25,00 zł za każdą zrealizowaną godzinę zegarową zajęć. Wynagrodzenie miesięczne.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.10.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Ratownik wodny

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Szkolenie ratownika wodnego, Umiejętność łatwego nawiązania kontaktów z dziećmi

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem

Adres: Katowicka 8, 63-648 Słupia pod Kępnem, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -