Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PSYCHOLOG SZKOLNY

ikona Kobyle
ikona Dodano: 08.03.2022
ikona 2949 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 32-720 Kobyle 81, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2022

Data zakończenia: 31.08.2023

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia, specjalizacja: psychologia dziecięca

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek wykształcenia: psychologia, specjalizacja: psychologia dziecięca. Elastyczność, reagowanie na bieżąco na nastroje i zachowanie ucznia. Dostosowanie metod i form pracy do indywidualnych potrzeb ucznia. Mile widziane doświadczenie w pracy psychologa w placówce oświatowej.

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KOBYLU

Adres: 32-720 Kobyle 81, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje

PSYCHOLOG SZKOLNY
ikonaKobyle
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KOBYLU