Praca PSYCHOLOG (0,5 ETATU)

Warszawa
Dodano: 06.10.2021
Umowa o pracę
Część etatu
1700 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - prowadzenie indywiualnej i grupowej psychoterapii, pomoc psychologiczna - diagnozowanie i udzielanie konsultacji psychologicznej mieszkańcom DPS CA - monitorowanie stanu psychospołecznego i dokonywanie oceny okresowej - aktywny udzial w pracach zespolu opiekunczo-terapeutycznego - wspołpraca z rodzinami - przygotowywanie raportów pracy, okresowych ocen, analiz i sprawozdań

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 1 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.10.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Psycholog (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: dobry kontakt z ludżmi

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe, 2 lata doświadczenia zawodowego, dobry kontakt z ludźmi. Obowiązki: - prowadzenie indywiualnej i grupowej psychoterapii, pomoc psychologiczna - diagnozowanie i udzielanie konsultacji psychologicznej mieszkańcom DPS CA - monitorowanie stanu psychospołecznego i dokonywanie oceny okresowej - aktywny udzial w pracach zespolu opiekunczo-terapeutycznego - wspołpraca z rodzinami - przygotowywanie raportów pracy, okresowych ocen, analiz i sprawozdań

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie z Urzędu