Dodano: 18.10.2021
Umowa o pracę
Część etatu
2700 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piastowska 28, 46-083 Stare Siołkowice, powiat: opolski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: - wsparcie psychologiczne dla uczestników i pracowników WTZ (Warsztaty Terapii Zajęciowej) - organizowanie i przeprowadzanie zajęć zajęć dostosowanych do potrzeb uczestników WTZ

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Magister psychologii, doświadczenie zawodowe bez znaczenia

Pracodawca

Nazwa: Caritas Diecezji Opolskiej

Adres: Piastowska 28, 46-083 Stare Siołkowice, powiat: opolski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, podanie o pracę

PSYCHOLOG
Stare Siołkowice
Caritas Diecezji Opolskiej Organizacja Pożytku Publicznego