Praca PSYCHOLOG

Chełm
Dodano: 28.10.2021
Umowa o pracę
Część etatu
1500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojsławicka 8A, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: diagnoza i terapia dzieci z niepełnosprawnością, prowadzenie dokumentacji zgodnej z przepisami prawa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, umiejętność pracy z dziećmi

Wymagania pożądne

Zawody: Psycholog

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymiar czasu pracy: 20 godz/tygodniowo, w tym 15 godz. dydaktycznych. Wykształcenie wyższe w kierunku psychologia. Mile widziane doświadczenie zawodowe. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Wojsławicka 8A, 22-100 Chełm - telefoniczny: 82-542 15 14

Pracodawca

Nazwa: NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ "ARKA NASZ DOM" Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI

Adres: Wojsławicka 8A, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

PSYCHOLOG
Chełm
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ "ARKA NASZ DOM" Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI