Praca Przedstawiciel handlowy woj. zachodniopomorskie

Dodano: 24.10.2021
Kontrakt B2B
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3800 - 5800 zł / miesiąc

Przedstawiciel handlowy woj. zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Kołobrzeg
LIBRUS
#inspirujeMY

Przedstawiciel handlowy
woj. zachodniopomorskie (Koszalin, Kołobrzeg, Białogard)

Co będziesz robić?
• Spotykać się z dyrektorami szkół, rozmawiać, doradzać, prezentować i sprzedawać nasze systemy.
• Szkolić rady pedagogiczne – zarówno z naszych systemów, jak i z wykorzystania nowoczesnych rozwiązań w nauczaniu w ogóle.
• Od czasu do czasu – reprezentować firmę na targach i konferencjach, także jako prelegent.

Trochę o stanowisku…
• Wdrożenie w prawo oświatowe i nasze systemy będzie wyzwaniem – nie musisz być ani informatykiem, ani prawnikiem, ale bez łatwości w zapamiętywaniu informacji i „inteligencji informatycznej” będzie ciężko.
• Z naszymi konsultantami współpracujemy na B2B.
• Nie zapewniamy firmowego samochodu i iPhona. Za to będziemy Cię uczyć, coachować, szkolić i wkładać energię, żebyś szybko zaczął zarabiać tyle, aby samemu móc wybrać takie narzędzia, które będą Ci odpowiadały.

Co w tym fajnego?
• Pracując u nas, będziesz doradcą, konsultantem, specjalistą – budujemy wspierające relacje z klientami; nie lubimy szybkiej, akwizycyjnej sprzedaży.
• Jeśli zależy Ci na pracy z sensem, to ta taka jest. Będziesz proponował produkty, które autentycznie zmieniają coś na lepsze.
• W ciągu ostatnich 5 lat z kilkudziesięcioosobowego zespołu odeszło tylko 2 konsultantów. Nie bez powodu zostaje się z nami na dłużej.

Proces rekrutacji
1. Wyślij CV korzystając z formularza aplikacyjnego - https://librus.elevato.net/pl/przedstawiciel-handlowy-woj-zachodniopomorskie,ja,66
2. Zadzwonimy i umówimy się na dłuższą wideorozmowę.
3. Potem spotkamy się twarzą w twarz z dyrektorem regionalnym i jeśli rozmowa dobrze się na ułoży,
4. dostaniesz zdanie sprawdzające, jak szybko uczysz się pracy z programami informatycznymi.
5. A potem zostaje już tylko decyzja – Twoja i nasza. I dogranie warunków współpracy.

Zaciekawiony/a?
Wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu Librusa!
Informujemy, że administratorem danych jest Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Katowicach, ul. Korfantego 193 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Podobne oferty pracy

Pokaż więcej
Przedstawiciel handlowy woj. zachodniopomorskie
Kołobrzeg
Librus Sp. z o.o.