Praktyki Tłumacz

Poznań
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatustaż/praktyki
Branżaadministracja biurowa

Opis oferty pracy

Lokalizacja: cała Polska/współpraca zdalna

OFERUJEMY TAKŻE: praktyki uczelniane/praktyki pozauczelniane
Realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych uczelni zawarte w regulaminach praktyk. Wystawiamy stosowne dokumenty . Najlepsi otrzymują referencje i rekomendacje wraz z dokładnym opisem swoich osiągnięć i umiejętności.
Podstawowy moduł to 160h

Ideą przedsięwzięcia jest umożliwienie wykorzystania posiadanej wiedzy w celu jej praktycznego wykorzystania. Zdobycie doświadczenia będącego przepustką do przyszłej kariery i osiągnięcia zaplanowanych celów.

Oczekujemy:
-doskonałej znajomości dowolnego języka europejskiego
-wyczucia językowego, wyczulenia na kwestie stylistyczne, dbałości o poprawność językową
-zdolności do samodzielnej pracy z tekstem z wykorzystaniem dostępnych źródeł i zasobów
-biegłej obsługi komputera, umiejętności szybkiego pisania
-rzetelności, samodzielności, obowiązkowości
-odwagi w podejmowaniu nowych zadań i wyzwań

Obowiązki:
-znajdowanie ciekawych artykułów i publikacji zagranicznych do tłumaczenia;
- pisemne tłumaczenie różnych tekstów znajdujących się na zagranicznych serwisach
internetowych

Oferujemy:
-zdobycie doświadczenia zawodowego
-kształcenie umiejętności
-potwierdzenie współpracy (referencje)
-możliwość współpracy zdalnej

Naszym operatorem praktyk jest Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju "Głos Młodych".
Prosimy o zapoznanie się z Naszą stroną internetową https://fundacjaglosmlodych.org/

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”