Praca PRACOWNIK W DZIALE ADMINISTRACJI

Dodano: 17.11.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grabiszyńska 9/lok. VII, 53-501 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - Obsługa CRM, - Obsługa raportów w Excelu, - Obsługa telefoniczna klienta biznesowego, - Weryfikacja poprawności dokumentów, - Aktualizowanie baz danych, - Kontrola procesowania umów, - Redagowanie ogłoszeń. Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - e-mail (CV): Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz. + premia oraz pakiet medyczny i karta multisport, około 160 godzin pracy miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: policealne, staż pracy: brak wymagań, umiejętność pracy na komputerze, znajomość Microsoft Office, praca w zespole, komunikatywność, wielozadaniowość

Pracodawca

Nazwa: MPR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Solny 14/3, 50-062 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV