Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK SOLARIUM (PFRON)

ikona Łódź
ikona Dodano: 17.05.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: - organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska - przygotowanie urządzenia solaryjnego do wykonywania kąpieli solaryjnych - programowanie urządzenia do kapieli solaryjnych - dezynfekowanie urządzenia do kąpieli solaryjnych - ocenianie stanu skóry twarzy i ciała przed kąpielą solaryjną - dobieranie preparatów do rodzaju skóry i karnacji przed kąpielą solaryjną - ocenianie stanu skóry twarzy i ciała po kąpieli solaryjnej - dobieranie preparatów do pielęgnacji ciała po kąpieli solaryjnej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.06.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie

PRACOWNIK SOLARIUM (PFRON)
ikonaŁódź
kontakt przez PUP