Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK SOCJALNY

ikona Tczew
ikona Dodano: 19.06.2022
ikona 3200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 1 Maja 8, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Realizacja standardów wynikających z ustawy o pomocy społecznej. (m.in.: praca socjalna; przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych; dokonywanie analizy, diagnozy i oceny zjawiska indywidualnych i społecznych; udzielanie informacji, porad i pomocy osobom i rodzinom w ramach realizowanych zadań; pobudzanie społecznej aktywności; współpraca z innymi instytucjami w zakresie realizowanych zadań;) Kontakt: telefon: 58 777-00-20, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik socjalny

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Uprawnienia zgodne z art. 116 ust. o pomocy społecznej Umiejętności: praca w zespole, umiejętność pracy w stresujących warunkach Wymagania niezbędne : Posiadanie kwalifikacji zgodnych z art. 116 oraz art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (t.j. Dz.U. z 2021r.,poz.2268 z późn. zm.)

Pracodawca

Nazwa: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W TCZEWIE

Adres: 1 Maja 8, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

PRACOWNIK SOCJALNY
ikonaTczew
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W TCZEWIE