Praca PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Siemianowice Śląskie
Dodano: 22.06.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chorzowska 4, 41-106 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prace wykończeniowe na terenie Dąbrowy Górniczej, Siemianowic Śląskich i miast ościennych. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok. Umowa zlecenie na 1 miesiąc, następnie umowa o pracę.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: Umowa zlecenie 18.30zł - stawka godzinowa Umowa o pracę 2 800,00 - stawka miesięczna (do uzgodnienia z pracodawcą)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.06.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok.

Pracodawca

Nazwa: MG BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Chorzowska 4, 41-106 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv