Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK RESTAURACJI TYPU FAST-FOOD ( 205 OP)

ikona Otwock
ikona Dodano: 14.06.2022
ikona 19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Praca w restauracji szybkiej obsługi Kebab King, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg określonych standardów, dbanie o czystość w sali jadalnej, obsługa terminala kart płatniczych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Data zakończenia: 30.06.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość podstaw kuchni tureckiej [Inne] : okres zatrudnienia: 01.07.2022-30.06.2025 Wymiar czasu pracy 160 godz/m-c Godzin pracy: 08:00-00:00 System pracy dwuzmianowy; praca w dni wolne: tak, system wynag. godzinowy

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie

PRACOWNIK RESTAURACJI TYPU FAST-FOOD ( 205 OP)
ikonaOtwock
kontakt przez PUP