Praca PRACOWNIK RESTAURACJI MCDOLAND'S (PEŁNY ETAT)

Ustroń
Dodano: 27.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ustroń, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: ➡ praca na kuchni: - wstawianie mięsa na grill do frytury - przygotowywanie kanapek - drobne prace porządkowe w restauracji i na zewnątrz ➡ praca na serwisie: - nalewanie napoi - wydawanie zamówienie - obsługa kasy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 28.10.2021

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ukończone 18 lat, chęć do pracy

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: ks. Ewangelisty Jana Mocko 14, 43-430 Skoczów, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: ZGŁOSZENIA: - osobiście w siedzibie naszego biura: ul. Mocko 14, Skoczów (wizyta osobista nie wymaga składania CV) - mailowo: konieczne wysłanie CV na adres: Aplikuj (w tytule prosimy w wpisanie "Mc Donalds/pełny etat")

PRACOWNIK RESTAURACJI MCDOLAND'S (PEŁNY ETAT)
Ustroń
kontakt przez OHP