Praca PRACOWNIK PRODUKCYJNY (NR 5167)

Bydgoszcz
Dodano: 18.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nadrzeczna 3, 85-238 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: czynności produkcyjne przy linii produkcyjnej, krojenie, dekorowanie i miksowanie tortów, przygotowanie opakowań, pakowanie wyrobów gotowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.01.2022

Data zakończenia: 30.06.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy, analityczne myślenie, sprawność fiz., książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych, zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie zawodowe i roczne doświadczenie na produkcji spożywczej mile widziane orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Pracodawca

Nazwa: FRONHOFFS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: Aplikuj