Pracownik produkcyjny

Opole Dodane: tydzień temu

Kocot Kids to producent mebli dziecięcych. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra pracowników, która swoim doświadczeniem buduje silną pozycję Firmy na rynku.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:
Pracownik na produkcji

Zakres obowiązków:
- pakowanie mebli dziecięcych,
- wydawanie paczek dla kuriera, dbanie o jakość pakowania produktów,

Oczekujemy:
- sprawności fizycznej,
- dyspozycyjności,
- zapału i chęci do pracy,
- umiejętności pracy w zespole,
- dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- system premiowy
- pakiet szkoleń
- pracę od 6 do 14 tej w dni robocze

Kandydatów prosimy o składanie aplikacji poprzez wskazany adres mailowy.

Producent mebli Kocot Kids zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zaparcin

Ogłoszenie anonimowe przez olx.pl